אודות החברה


פריזט חסון הוקמה ב-1961 על-ידי יחזקאל פריזט, המשמש היום כיו"ר החברה. לצידו, שותפו וחתנו שלומי חסון, מנכ"ל החברה, בתו עדנה חסון - המשנה למנכ"ל ונכדיו ליאור - סמנכ"ל הכספים והלוגיסטיקה ודנה - מנהלת השיווק. המקור להצלחתה וליציבותה של פריזט חסון הינו, ללא ספק, הקשר המשפחתי הנרקם בין החברה לדייריה, כמו גם טיפוח קשרי עבודה ארוכי טווח, המבוססים על אמון הדדי ומקצוענות ללא פשרות עם ספקים, קבלני משנה, בעלי מקצוע וכמובן - עובדי החברה עצמה.

אנשי פריזט חסון ובהם גם בעלי החברה, מחוייבים לשלמות מקצועית. ברוח זו חרטה החברה על דגלה את האיכות והיא בין החברות הראשונות בארץ שברשותן תקן ISO 9001 i2008. לאורך השנים התמקדה פריזט חסון בגוש דן ובשרון - ברעננה, בכפר סבא ובהוד השרון, כשהיא מציעה מיגוון פרויקטים ובהם קשת מוצרים רחבה החל ממגדלי מגורים ועד למתחמי מדורגים המציעים דירות גן, דירות מרפסות ופנטהאוזים. 
 


 

50 שנה של מצויינות

חברת הבנייה הוותיקה פריזט חסון והעיר הוד השרון מהווים שם נרדף מזה כחמישים שנה בקרב תושבי איזור השרון, תל אביב וגוש דן. החברה, שחרטה על דגלה את החזון של הפיכת כל פרויקט שהיא בונה ליצירת מופת ייחודית והייתה שותפה להפיכת הוד השרון ממושבה קטנה לעיר ירוקה ומבוקשת בישראל, הוקמה לפני כ 50 שנה ע"י יחזקאל פריזט, מוותיקי העיר, כיום נשיא החברה.

במהלך העשור האחרון הובילו עדנה ושלומי חסון את החברה לזכייה בשני פרוייקטים בפרס ארצי של התאחדות הקבלנים והבונים, בפרויקט '4 עונות לפארק', לשנת 2004, שהינו מתחם דירות מדורג וייחודי - מתוכנן בהשראה איטלקית רומנטית בשילוב קשתות אשר צופה ל'פארק 4 העונות' במערב העיר. זהו הפרויקט הראשון שזכה להעמיד את הוד השרון על המפה. בנוסף, בשנת 2008, בפרויקט 'שביל התפוזים' במגדיאל, שזכה גם הוא בפרס ארצי של התאחדות הקבלנים בזכות אמירה חדשה על תרבות המגורים בישראל. זאת, באמצעות מתחם של 42 יחידות דיור מדורגות, הבנויות סביב חצר פנימית יפהפייה ואשר יוצרת סביבת מגורים אוטונומית עבור דייריו.

הוד השרון נהנית בשנים האחרונות מהגירה חיובית של משפחות מבוססות ומצמצי דיור, המעוניינים להתגורר בסמוך למשפחתם המורחבת, בעיר המשלבת כפריות ועירוניות. כחלק מפיתוח אופי העיר ככזו, אושרה תוכנית לשינוי פני העיר כאשר תכנית 'שדרת רמתיים החדשה' מהווה ציר מרכזי בה.

ביצוע התכנית העירונית, מסביר שלומי חסון - מנכ"ל החברה, מתאפשר לאחר שהגדרתה של דרך רמתיים השתנתה מכביש ארצי - מס' 40, לכביש עירוני - מספר 402. על הדרך המתחדשת, מוסיף חסון,  יש לחברה  כיום  2 פרויקטים בבנייה - 'בית הבד', ראשון מסוגו בעיר, מרכז עסקים ומגורים חדש בהוד השרון. הפרויקט, ממוקם במרכז הצפוני של הוד השרון, בסמטת בית הבד פינת שדרת רמתיים סמוך לאזור מגורים יוקרתי, מרכזי בילוי ופנאי ובמרחק דקות נסיעה מדרכי הגישה של העיר. הפרויקט כולל שטח מסחרי של כ-500 מ"ר בקומת הקרקע, 2 קומות משרדים בשטח כולל של כ- 1600 מ"ר ו - 9 קומות מגורים עם 32 יח"ד. 

במקביל בונה החברה את פרויקט 'נגה', אשר מתוכנן כצמד בניינים במערב העיר המהווים יצירת אמנות סביבתית מפוסלת, עם דירות מעוצבות בתמהיל מגוון המתאפיין בזרימה המתחברת לסביבה הכפרית הירוקה של רמתיים החדשה. מכירת הבניין הראשון מסתיימת בזמן הקרוב ובימים אלה נערכים לפתיחת השיווק של הבניין השני והאחרון בפרויקט. פרויקט נגה מציע חווית מגורים עירונית מודרנית לדיירים האוהבים לגור במרחק הליכה מבתי הספר, מרכזי הפנאי, הבילוי, התרבות והספורט של העיר, ומעוניינים בדירה מתוכננת ומעוצבת ברוח ישראלית חדשנית. בפרויקט שני בנייני מגורים בני 10 קומות עם 40 יח"ד בכל אחד - הבנייה בעיר בתנופה אדירה, בשטחים חדשים, בסמוך לציר המרכזי - שדרת רמתיים, במרכז השקט ומערב העיר.

קבוצת פריזט חסון, בונה כיום מספר פרויקטים ברחבי הוד השרון, ונערכת לאכלוס 4 פרויקטים הנמצאים בשלבי סיום אחרונים: הספרייה, גמלא, בית טאו ורמת הדר החדשה. הוד השרון המשלבת סביבה ירוקה וכפרית בשילוב אלמנטים אורבניים מעניקה לתושבי המקום את הטוב משני העולמות,  פריזט חסון מציעה לתושבי המקום בנייה צמודת קרקע, רוויה, משולבת ומדורגת בכל רחבי העיר מרמת הדר במערב ועד מגדיאל במזרח, תוך הקפדה על בנייה בסטנדרט גבוה, אשר משתלבת בנוף הכפרי ושומרת על נגישות לאזור המסחרי - מוסדות חינוך תרבות ופנאי, וזאת תוך שמירה על תחושת פרטיות ושקט.

קהל הלקוחות שעובר להתגורר בעיר, מגיע בעיקר מתל אביב, רמת השרון, פתח תקווה והסביבה. מדובר באוכלוסיה איכותית הרואה בהוד השרון אלטרנטיבה מצוינת במחירים סבירים לצעירים ולמשפחות עם ילדים מגוש דן אשר מעוניינים להתגורר באזור מצוין שרק ילך וישביח עם השנים.

 

אמנת החברה

פריזט חסון דוגלת באיכות ובמקצוענות ללא פשרות. לכן היא משתמשת בטכנולוגיה החדישה ביותר, בחומרים הטובים ביותר דבקה בדרישות תו התקן איזו 9001:2008.  החברה רואה עצמה חלק בלתי נפרד מצמיחת הוד השרון והיא מחויבת לטיפוחה ולהתפתחותה עבור כלל ציבור התושבים בה.

פריזט חסון חרטה על דגלה את השמירה על איכות הסביבה והיא משקיעה מאמצים ומשאבים רבים במטרה לזכות בתו תקן ירוק עבור הפרויקטים הנבנים החל מינואר 2006.

החברה מחויבת לדייריה ולרווחתם מרגע חתימת החוזה ולתמיד. אנשי החברה עומדים לרשותם בכל שאלה ובכל נושא עד למציאת הפתרון האידיאלי לשביעות רצונם. פריזט חסון הינה חברה משפחתית וככזו היא רואה בכל אחד מדייריה חלק מהמשפחה המורחבת ומכאן מחויבותה לאיכות חייהם ופועלת תוך מתן כבוד הדדי ושיתוף פעולה מלא עם לקוחות החברה, עובדיה, עמיתיה וספקיה.

פריזט חסון מאמינה כי ערכם האמיתי של הבתים שהיא בונה שווה יותר מעלותו לרוכש והיא עושה כל שביכולתה כדי שהמציאות בשטח תחזק תפיסה זו.פריזט חסון פועלת בשקיפות מלאה, תוך שיתוף הרוכשים בכל המידע הרלבנטי עבורם.

 

הקוד האתי

קוד אתי הינו קוד של ערכים המובילים את התנהגותם המקצועית והאישית של עובדי החברה, בין איש לרעותו, ביניהם לבין לקוחות החברה, ספקיה ונותני שירותים שונים. פריזט חסון כחברה מובילה בענף הבנייה, החליטה לאחרונה למסד את הערכים לפיהם היא פועלת כל השנים ובראשם הגינות, יושר וכבוד הדדי. כך, יוביל הקוד האתי את כל הפעילויות וההחלטות של החברה ויביא את כולנו לשגשוג ולפריחה.